Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії
  (Відгуків:0)
Готельний комплекс Три сини та донька Східниця
Готельний комплекс ТРИ СИНИ ТА ДОНЬКА
з лікувально-оздоровчими функціями був відкритий у травні 2007 року в невеликому містечку під назвою Східниця, Бальнеологічному курорті ім. Омеляна Стоцького. Унікальність курорту в тім, що на його невеликій території розташовано 38 джерел різних типів мінеральних лікувальних вод.
Приїхавши сюди, Ви зможете не тільки відпочити, а й оздоровитися завдяки кваліфікованому персоналу й сучасному медичному обладнанню нашого медичного центру "Владо"


  (Відгуків:0)
Санаторій Стожари


Розташування: Санаторій Стожари м Східниця
комплекс з лікувально-оздоровчими функціями був відкритий у 1975р. Капітальний ремонт відбувся у 2003 р.
Розміщення: в двох 4 поверхових корпусах загальною територією 3,6 га, комплекс розрахований на поселення до 100 чоловік.  (Відгуків:1)
Лікувально-оздоровча база Зелений бiр Східниця

Пансіонат Зелений Бір Східниця Знаходиться на висоті 630 метрів над рівнем моря і розріджене цілюще повітря сприяє лікуванню. Поблизу "Зеленого Бору" знаходяться два джерела типу "Нафтуся"-№25 та №26.


  (Відгуків:0)
Санаторій Перлина Верховина Східниця

Розташування
Санаторій Перлина Верховина у смт. Східниця, 500 м від траси, 100 м від джерел №5,6.
Під'їзд — асфальтована дорога.


  (Відгуків:0)
Санаторій Східницькі Карпати Східниця

Cанаторій "Східницькі Карпати" - один з найбільших у Східниці. Щомісяця він приймає 250 хворих. Рік будівлі-1979 р. Капітальний ремонт-2007 р. Кількість номерів-52. Кількість місць-140. Кількість корпусів-2. Лікувальний корпус - 2 поверхи. Корпус №1 - 3 поверха. Кількість котеджів-10. Загальна територія-3 га. Харчування-3-х разове. Путівка - від 10 днів. Місце розташування - лісова зона, у 150 м. від мінеральних джерел №1с, №13.


  (Відгуків:0)
Санаторій Гуцулка Східниця


Вас запрошує санаторій Гуцулка на відпочинок і оздоровлення в перлину Українських Карпат Всеукраїнської дитячої оздоровниці «Східниця».
До Ваших послуг:
Одно і двомісні кімнати з душем , туалетом, телевізором і холодильником
Весь комплекс санаторно курортного лікування: озокеритотерапія, фізіотерапія, душі, ванни, кишкові процедури, масаж, стоматологічні послуги, інгаляторій.Східниця курортна перлина Львівської області , «Українська Швейцарія».
Розрізняють санаторії Східниці загального та спеціального типу. санаторії Східниці  пропонують не тільки якісний відпочинок, а й оздоровлення. Ви можете зупинитися на відпочинок тут і  милуватися видами Карпатських вершин.    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+