Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Санаторій Гуцулка Східниця  


Санаторій Гуцулка Східниця

Тимчасово не працює
Вас запрошує санаторій Гуцулка на відпочинок і оздоровлення в перлину Українських Карпат Всеукраїнської дитячої оздоровниці «Східниця».
До Ваших послуг:
Одно і двомісні кімнати з душем , туалетом, телевізором і холодильником
Весь комплекс санаторно курортного лікування: озокеритотерапія, фізіотерапія, душі, ванни, кишкові процедури, масаж, стоматологічні послуги, інгаляторій.
За 20 км від Трускавця на висоті середньогір’я (600-700м над рівнем моря) знаходиться мальовнича долина Східниця, лікувально-оздоровчий потенціал якої визначається геокліматичними умовами та наявністю великої кількості унікальних вод, що течуть самопливом .
На відміну від інших, існуючих в Карпатах родовищ «Нафтусі», ці води відрізняються різним складом мікроелементів, що й обумовлює різнопрофільність дії та їх значення для лікування та реабілітації населення України в пост – чорнобильський період.
Поєднана для гіпоксичної гіпоксії в умовах середньогір’я та мінеральних вод обумовлюють ефективність лікування, а також створення довготривалої адаптації до ушкоджую чого впливу радіаційних чинників, важких металів.
Лікування Східницькими водами має найбільшу ефективність при користуванні ними безпосередньо біля джерел, що обумовлено втратою властивостей при їх транспортуванні чи тривалому зберіганні .
Санаторій «ГУЦУЛКА» - один з найкращих лікувальних закладів смт.Східниця, розташований в мальовничому куточку Карпат в районі курорту Трускавець.
За якістю східницька вода типу «Нафтуся» , яка нараховує більше 30-ти джерел, набагато перевищує води Трускавця. Крім води типу «Нафтуся», в східниці є води гідрокарбонатні (аналог відомої «Боржомі») та залізо місткі, що справляють хороший ефект на потерпілих в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
На базі санаторію «ГУЦУЛКА» Одеський інститут курортології, Київський інститут радіаційної медицини проводять свої наукові дослідження.
1. За медичними показниками на курорті Східниця Лікують:
Захворювання нирок з повторним утворенням дрібного каміння, а також великого нерухомого коралоподібного каміння при недостатній функції нирок;
Хронічні пієліти, пієлонефрити і цистити не туберкульозного походження;
2. Захворювання органів травлення:
Хронічні гепатити, холецистити, холангіти різної етіології без стійкої жовтяниці і змін з боку крові;
Жовчокам’яна хвороба;
Дискинезія жовчовивідних шляхів і жовчного міхура;
Хронічні гастрити з підвищеною та кислотоутворювальною функціями.
3. Захворювання обміну речовин:
Цукровий діабет;
Сечокислий діатез.
4. Захворювання крові:
Гіпсохромні анемії;
Стан після аварії на ЧАЕС.

В санаторії працюють такі відділення: кабінет електрофізпроцедур, озокеритотерапія, масажний кабінет(є масажний комплекс «Релакс»), кабінет кишкових процедур, ванне і душове відділення (циркулярний душ, гідромасажні ванни, висхідний душ, душ і кабіна фірми «Джакузі»), стоматологічний кабінет.

В санаторії працює терапевт-гастроентеролог, уролог, педіатр, стоматолог.

З відпочиваючими постійно працюють два культорганізатори. Проводяться вечори відпочинку, диспути, дискотеки. До послуг відпочиваючих м’який автобус «Турист» для проведення екскурсій по історичних місцях.
Проживання в одно та двохмісних номерах з туалетом, душем; в номерах установлені телевізори, холодильники, цілодобово подається гаряча і холодна вода.
В їдальні організовано дієтичне харчування під постійним контролем дієтсестри.
Санаторій Гуцулка Східниця
Санаторій Гуцулка Східниця
Санаторій Гуцулка Східниця
Санаторій Гуцулка Східниця


мітки до Санаторій Гуцулка Східниця Санаторій Гуцулка, Східниця, лікування, Нафтуся, каміння

Зауваження до Санаторій Гуцулка Східниця:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  
Санаторії України - лікувально - профілактичні заклади для лікування та профілактики переважно природними (клімат , мінеральні води , грязі) і фізіотерапевтичними засобами , дієтою і режимом. Санаторно - курортне лікування протипоказано тим , хто страждає інфекційними (у тому числі венеричними захворюваннями) , психічними розладами , у гострій фазі захворювань , при схильності до кровотеч , при злоякісних новоутвореннях , жінкам у другій половині вагітності , і при існуванні акушерської патології. В українських санаторіях широко використовуються кліматотерапія , бальнеотерапія , грязелікування , таласотерапія та ін в поєднанні з лікувальною фізкультурою , лікувальним харчуванням і фізіотерапевтичними методами лікування

Ми рекомендуємо Санаторії Трускавця , Санаторії Східниці ,Санаторії Моршина


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+