Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Трускавець - привабливий бальнеологічний курорт України  

| Розділ:Статті | Версія для друку
(голосів:1)


Трускавець -  привабливий бальнеологічний курорт України
Бальнеологічний курорт Трускавець розташований у мальовничій долині Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря на відстані 100 км на південь від Львова.
Це місто особливої і виняткової ​​природної краси з кришталево чистим повітрям , розташоване серед чарівних пологих лісистих схилів і швидких річок. Курорт Трускавець знаходиться на відстані 100 км на південь від Львова і в 90 км . від західного кордону . Залізниця зв'язує його з найбільшими містами України , країн СНД і Прибалтики. Між Трускавцем і Львовом курсують електропоїзди , автобуси та маршрутні таксі. У Львові є міжнародний аеропорт.
Трускавець -  привабливий бальнеологічний курорт України
Датою створення оздоровниці вважають 1827 ( перша документальна згадка датована 1462 роком).
Сьогодні курорт здатний бути зразком моделі рекрополісів , курортополіса і рекреаційних зон , місцем відпрацювування та поширення новітніх технологій в курортній галузі , впровадження ефективних методів лікування , реабілітації та оздоровлення населення , забезпечити раціональне використання рекреаційних ресурсів та належний рівень природо - охоронних заходів.
Трускавець -  привабливий бальнеологічний курорт України
Близько 170 тисяч осіб відпочивають тут щороку з усієї України та з-за кордону в 20 комфортабельних санаторіях , 23 пансіонатах , дитячих оздоровчих таборах. Висококваліфікований медичний персонал , прекрасна діагностична та лікувальна база забезпечують ефективність лікування.
Місто Трускавець - затишна й екологічно чиста зона з помірно - континентальним кліматом , щедрим розмаїттям природних багатств , курорт є однією з найдавніших оздоровниць Європи. На його території зосереджені великі запаси мінеральних вод з 14- ма природними джерелами та поклади "гірського воску " - озокериту .
На території Трускавець зосереджені великі запаси підземних мінеральних вод з 14- ма природними джерелами та поклади "гірського воску " - озокериту . Привабливість курорту забезпечує лікувальна вода " Нафтуся". Ця унікальна вода генетично пов'язана з нафтою , звідти і така милозвучна назва .
Трускавець -  привабливий бальнеологічний курорт України
Біологічно активні речовини "Нафтусі" розглядають як адаптогени , здатні суттєво підвищувати імунний статус організму. Ненасичені жирні кислоти, присутні в "Нафтусі" , забезпечують антиоксидантний , антисклеротичний ефект. Окремі органічні сполуки, що входять до складу , підсилюють функцію печінки і нирок , що проявляється стимуляцією жовчоутворення і січевіділення і , як наслідок , профілактика і лікування застійних явищ у печінці , жовчних і Сичевих шляхах запобігання утворення та сприяння виведенню невеликих каменів з нирок і жовчного міхура. "Нафтуся" забезпечує виведення з організму токсичних речовин , в тому числі і радіонуклідів.
Купелі з хлоридно - натрієвої (морської) , сірководневою , вуглекислої водами сприяють відновленню порушеного стану серцево- судинної системи , обмінних процесів у суглобах , хребті , м'язах , що проявляється зменшенням або ліквідацією болю , відновлення функції .
Теплотерапія у вигляді аплікацій озокериту , парафіну , торфу , глини , сауна та апаратна фізіотерапія підсилюють ефект водолікування , сприянню в короткі терміни значних успіхів в оздоровленні .
Трускавець -  привабливий бальнеологічний курорт України
До послуг курортної медицини - ультразвукові та радіоізотопні методи обстеження , апарат дроблення каменів в нирках , ендоскопічні прилади з волоконної оптикою , які дають можливість оглянути порожнинні органи , біохімічні та імунноферментний аналізатори провідних фірм світу дозволяють визначити активність гормонів , ферментів , маркери пухлин , вміст електролітів , і т.д. Застосування гамма- спектрометрів дозволяє виявити в організмі радіонукліди.
З метою значного поліпшення якості та обсягів санаторного -курортного оздоровлення населення , прискорення реформування курортної галузі та розвитку туризму , забезпечення зростання інноваційної та інвестиційної діяльності , концентрації матеріальних і фінансових ресурсів , вирішення проблем збереження унікальної гідромінеральної бази Карпат та її ефективного використання в умовах ринку створена спеціальна економічна зона туристсько- рекреаційного типу "Курортополіс Трускавець" (Закон України "Про спеціальну економічну зону туристсько - рекреаційного типу " Курортополіс Трускавець " набрав чинності з 1 січня 2000 року).

мітки до Трускавець - привабливий бальнеологічний курорт України Трускавець, озокерит, курортне лікування, дроблення каменів, Нафтуся, джерела в трускавці, лікування озекериту

Зауваження до Трускавець - привабливий бальнеологічний курорт України:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+