Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Бальнеологічний SPA-курорт Трускавець  

| Розділ:Статті | Версія для друку
(голосів:0)


Бальнеологічний  SPA-курорт Трускавець


Бальнеологічний SPA - курорт Трускавець є унікальним, як за своїм розташуванням , так і спектром послуг для відпочинку, лікування та оздоровлення. Пансіонат чи готелі ь , приватна садиба чи санаторій - Карпати .
Трускавець чекає! Гостям пропонується будь-який рівень обслуговування.
Бальнеологічний  SPA-курорт Трускавець
400 м над рівнем моря у передгір'ї Східних Карпат забезпечують кришталево чисте гірське повітря, багате озоном , і неповторну за своєю красою екосистему. Клімат в долині річки Воротище теплий , вологий , помірно континентальний. Місто оточене хвойними та листяними лісами , повні ягід та грибів. Поблизу міста немає промислових об'єктів - виключно чистий екологічний регіон.
Дістатися до Трускавцю не складає проблем . Є залізничний і автовокзали , а у Львові (на відстані 100 км на південь ) - міжнародний аеропорт .
Бальнеологічний  SPA-курорт Трускавець
200-300 тисяч гостей щороку приймає Трускавець на лікування та оздоровлення . Одночасно стосується 15 тисяч чоловік можуть насолоджуватися цілющими бальнеологічними водами та карпатським повітрям. 14 природних джерел знаменитих мінеральних вод розташовано на території . Велика кількість туристів приїжджають саме до лікувальних джерел .
Бальнеологічний  SPA-курорт Трускавець
Цілющі мінеральні води « Нафтуся » , «Марія » , « Юзя » , «Софія» , « Броніслава » , якими так багата , трускавецька земля , повертають здоров'я , красу та молодість. Але пити цю воду потрібно з бюветів - джерел. Органічні речовини, що входять до складу « Нафтусі » , дуже швидко руйнуються , контактуючи з повітрям. Вода з джерел використовується для лікування та профілактики багатьох захворювань , навіть онкологічних.
Бальнеологічний  SPA-курорт Трускавець
До трускавецьких багатств відносяться також поклади гірського воску - озокериту та знаменита трускавецька сіль. На відстані 4 -х кілометрів , у Бориславі , знаходиться єдине в світі родовище озокериту . А сіль « Барбара » успішно конкурує з відомою карловарською сіллю за своїми лікувальними властивостями .
Бальнеологічний  SPA-курорт Трускавець
Звичайно, є й гірськолижна складова , без якої неможливо собі уявити відпочинок у Карпатах. Можна взяти в прокат будь-яке гірськолижне та сноуборд спорядження , скористатися послугами досвідчених інструкторів. Сніг взимку - обов'язковий атрибут пейзажу.
Курорт був заснований ще в 1827 році І. Міцевський . Тоді він мав вигляд дерев'яної споруди з вісьмома кабінками для прийняття ванн. Сьогодні Трускавець не перестає розвиватися , вдосконалюючи рівень комфорту та розширюючи спектр послуг для відпочиваючих.

мітки до Бальнеологічний SPA-курорт Трускавець Бальнеологічний курорт, SPA-курорт, Трускавець курорт, Карпати, минеральные воды, Карпатах, Трускавець, Нафтуся, лечение, SPA-курорт Трускавець, джерела трускавця, нафтуся трускавець

Зауваження до Бальнеологічний SPA-курорт Трускавець:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+