Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Алупка

На будівництво палацу було витрачено понад 9 мільйонів карбованців сріблом. На будівництві було зайнято кілька тисяч робітників, головним чином селян з графських маєтків і тривало воно 18 років.

Автором проекту і архітектором були англійці брали участь в створенні Букінгемського палацу в Лондоні. Алупкінський палац побудований в неоготичному стилі і виділяється серед всіх старовинних будівель Південного берега Криму величністю і монументальністю.
АлупкаМальовниче розташування входять до загального комплекс палацу окремих будівель, численні вежі, прикрашені тонкої і майстерним різьбленням, багатоярусний парк доповнюють картину цього унікального архітектурного пам'ятника. Парк закладений близько 200 років тому займає площу в 40 га. і нараховує більше 200 видів дерев і чагарників із різних країн світу.

Одна з визначних пам'яток парку - "Хаос", нагромадження сіро-зелених кам'яних брил діабазу заввишки з чотириповерховий будинок. Це геологічне утворення, створено самою природою і людина тільки використовував його при влаштуванні парку.

Алупка
Готелі Алупки


Санаторії АлупкиЗауваження до Алупка:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+