Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Основним заняттям жителів Мірмекия було сільське господарство, перш за все землеробство, а також риболовческій промисел. Найраніші культурні залишки були виявлені в західній частині городища, де і було засновано поселення. Ця подія відноситься до другої чверті VI ст. до н. е.. Пізніші оборонні споруди Мірмекия можна бачити в східній частині городища на ділянці «М». Тут розкопками були відкриті залишки оборонної стіни початку IV ст. до н. е.. і перекриває їх стіна III ст. до н. е.. Як свідчать археологічні матеріали, найбільшого розвитку міське життя в Мірмекій досягає в III - II ст. до н. е.. Залишки житлових і господарських будівель цього часу систематично розкопувалися в центральній частині городища (ділянка «І»).

З III в. до н. е.. в Мірмекій починає розвиватися виноробство. На ділянці «І» можна оглянути залишки однієї з виноробства, над якою побудовано сучасний павільйон. Після періоду занепаду I ст. до н. е.., викликаного загальними змінами в Північному Причорномор'ї, місто відроджується в перші століття н. е.. Місто в I - III ст. н. е.. не мав, як раніше, суцільної забудови і складався з серії дуже великих, монументальних будівель. Мірмекій припинив існування у III ст. н. е.., що пов'язується з просуванням у Північне Причорномор'я племен готів.

Надалі в період середньовіччя на античному городище існували невеликі поселення, але матеріали, що збереглися від них, порівняно нечисленні. Інтерес представляють залишки невеликої фортеці ХIV - ХV ст., Відкриті на самому краї Карантинного мису (поряд із стародавніми склепами). Фортеця була укріплена стіною (ширина - 2,6 м) і ровом. Житлові і господарські приміщення розташовувалися уздовж стіни, з внутрішньої її сторони; всі вони згоріли під час пожежі.
На головну До вибір

Координаты для GPS: 21.168, E 36 31.239

Мірмекій
Мірмекій
Зауваження до Мірмекій:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+