Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Для боротьби з Аджімушкайцамі німці змушені були знімати частину військ з фронту, оточувати каменоломні колючим дротом, мінувати і підривати входи в печери. Гітлерівці використовували проти захисників хімічні отруйні речовини, які було заборонено застосовувати за міжнародними угодами. Захисники Аджимушкая 170 днів обороняли свою фортецю, багато хто з них загинули від холоду, голоду, отруйних газів.

У 1966 році створено підземний Музей оборони Аджимушкайських каменоломень, де можна побачити "колодязь", газосховищ, госпіталь, зброя та предмети бойового побуту героїв. У 1982 році відкрито Меморіал героям Аджимушкайських каменоломень.

Музей історії оборони Аджимушкайських каменоломень
сел. Аджимушкай, вул. Мальченко, 36
Тел. (06561) 5-40-01
Час роботи з 10-00 до 17-00
Вихідний: ПН

У центральній частині Керчі з 1968 року відкрита тематична виставка картин та ескізів «Герої Аджимушкая», яка розповідає про героїчну боротьбу партизанів проти фашистських окупантів, у картинах художника Н.Я. Бута. У галереї демонструється 140 робіт: «Солдати підземного гарнізону», «Остання uраната», «Підземний госпіталь», «Клятва», «В ім'я життя», «Аджимушкайських Аленушка», «Дитинство, обпалене війною» та інші роботи художника.

Картинна галерея знаходиться на вул. Театральній, 36
Тел.: (06561) 2-20-86
Час роботи: з 10-00 до 18-00
Вихідний: ПН
Аджимушкай

Аджимушкай
Аджимушкай
Аджимушкай
Аджимушкай
АджимушкайЗауваження до Аджимушкай:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+