Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Лікування в Трускавці  

| Розділ:Статті | Версія для друку
(голосів:1)


Лікування в Трускавці
Відпочинок в Трускавці - це унікальна можливість побувати в місті з мальовничою місцевістю, оточеному невисокими пагорбами на північ від передгір'я Східних Карпат.

Все більше число людей вибирають для себе і своєї сім'ї лікування в Трускавці. Щороку на відпочинок і лікування в Трускавці приїжджає близько 300 тисяч осіб з усієї України та з-за кордону. Трускавець - один з унікальних курортів України . Санаторії Трускавця активно використовують мінеральні води в лікуванні , які благотворно впливають на систему травлення , сечостатеву систему й обмін речовин людини .
Лікування в Трускавці
Санаторії Трускавця успішно застосовують леченіеозокерітом (гірським воском ) захворювань шлунково -кишкового тракту , печінки , жовчних шляхів , урологічних і неврологічних хвороб і , звичайно ж , лікування мінеральною водою , яка в Трускавці представлена ​​чотирнадцятьма підземними природними джерелами. Ми пропонуємо вам тільки добре зарекомендували себе санаторії Трускавця , які забезпечують якісне лікування в комфортних умовах і за розумними цінами. Рівень цін в санаторіях Трускавця в основному визначається рівнем сервісу. Всі санаторії Трускавця оснащені сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням. Номери проживання можна вибрати на будь-який смак і достаток.
Лікування в Трускавці
Лікування в Трускавці включає в себе лікування за допомогою багатьох лікувальних джерел : "Марія" , "Софія" , "Броніслава" , " Едвард " , "Юзя" , а королевою лікувальних вод називають мінеральну воду "Нафтуся". Саме вона і принесла славу курорту Трускавець . Всі хто їде в Трускавець - їдуть пити « Нафтусю ». Трускавецька «Нафтуся» нормалізує обмін речовин , шлунково -кишкового тракту , підшлункової залози , підвищує активність залоз внутрішньої секреції , захищає і відновлює печінкові клітини , виводить з організму радіонукліди , шлаки і недоокислені продукти обміну речовин. Має сечогінну, жовчогінну , спазмолітичну , знеболювальну дію , знімає запальний процес у нирках , сечових шляхах, печінці , кишечнику і т.д. Завдяки імуномоделіруещему дії, відновлює захисні сили організму , попереджає онкологічні захворювання. Хто зрозумів смак цієї цілющої води , той зрозумів ціну свого здоров'я. І щоб не говорили і не писали , а справжня « Нафтуся » знаходиться тільки в нас - у Трускавці. Лікувальна «Нафтуся» трускавецького джерела - гідрокарбонатна , магнієво - кальцієва , слабомінералізована вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Має специфічний присмак і легкий запах нафти , особливо для тих , хто вживає воду вперше.
Лікування в Трускавці
Сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах , стимулює виведення дрібних каменів і піску з нирок , жовчного міхура, сечо -і жовчовивідних шляхів , зменшує літогенність сечі і жовчі ( ліквідіруетопасность повторного каменеутворення ) . Звідси і такий ліричний назва - «Нафтуся» , а раніше її називали просто " нафтова вода". Конкурентом знаменитої карло - варской солі є трускавецька сіль « Барбара » , яку добувають з високомінералізованої ропи . Недалеко від курорту знаходиться єдине в світі родовище озокериту . "Чорний віск " , як його називають у народі , має протизапальну та анальгетичну дію і посилює гемодинаміку в пошкодженому організмі. У санаторіях Трускавця лікують захворювання нирок і сечовивідних шляхів , хвороби органів травлення , обміну речовин , а також захворювання серцево- судинної системи , органів дихання , шкіри , суглобів і хребта.

Лікування в санаторіях Трускавця - це унікальні методики профілактики і лікування цілого ряду захворювань. Гостинні санаторії Трускавця чекають вас. Відпочинок в Трускавці набагато покращить і зміцнить ваше здоров'я.

Курорт Трускавець відомий з 1827 року , коли до місцевої корчми прибудували невеликі кімнати для прийняття ванн. У 1843 році була побудована перша грязелікарня . З тих пір постійно збільшується кількість людей , які лікуються у Трускавці. З 1935 року лікування на курорті стає цілорічним . Трускавець отримав статус європейського курорту. Лікувальна база курорту постійно оновлюється. До послуг відпочиваючих різні види розваг та екскурсійних програм.
Лікування в Трускавці
Якщо Ви бажаєте приїхати на відпочинок в місто -курорт Трускавець , то ми готові Вам у цьому допомогти і вирішити будь-які питання з організації Вашого відпочинку і лікування.

Україна , Курорт Трускавець - путівки в санаторії , пансіонати , бази відпочинку , вілли. Лікування в Трускавці , відпочинок.

Сайт курорту Трускавець - www.mandrivnuk.info пропонує послуги з бронювання путівок в санаторії Трускавця , резервація готелів у місті Трускавець , замовлення путівок в пансіонати і вілли Трускавця.

мітки до Лікування в Трускавці лікування в трускавці

Зауваження до Лікування в Трускавці:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+