Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Мінеральні джерела Трускавця  

| Розділ:Статті | Версія для друку
(голосів:1)


Мінеральні джерела Трускавця
Трускавецьке місце видобутку налічує більше 25 мінеральних джерел , але для ознайомлення з характеристиками таких пропонуємо найбільш відомі:
Нафтуся
Лікувальна Нафтуся трускавецького місце видобутку - гідро карбонатна , магнієво -кальцієва , слабо мінералізована вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження , має специфічний присмак і легкий запах нафти, особливо для вживаючи воду вперше. Сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах , стимулює вихід дрібного каменю і піску з нирок , жовчного міхура, сечо та жовчовивідних шляхів , зменшує літогенність сечі і жовчі , тобто ліквідує небезпеку повторного утворення каменів.
Лікувальна Нафтуся трускавецького місцевідобутку нормалізує обмін речовин (частково у хворих на цукровий діабет ) , нормалізує роботу шлунково -кишкового тракту , підшлункової залози , підвищує активність залоз внутрішньої секреції , захищає і відновлює печінкові клітини , виводить з організму радіонукліди , шлаки і недоокислені продукти обміну речовин. Має сечогінні властивості , жовчогінні , знеболюючі спазмалітічну дію , знімає запальний процес у нирках , сечовивідних шляхах, печінці , кишечнику і т. .. Завдяки иммуномодулирующий дії відновлює захисні функції організму , упереджуе онкологічні захворювання.
Мінеральні джерела Трускавця
При контакті з повітрям органічні речовини нафтового походження швидко руйнуються, тому Нафтусю слід приймати тільки в бюветі.
Дебет Нафтусі - 43 м3 на добу , використання в даний час - до 12 м3

Де в чому схожі мінеральні води:
властивості мінеральної води Східницького місце видобутку відрізняються від лікувальної Нафтусі трускавецького місце видобутку хімічним складом органічних речовин , які є похідними мелінітових сланців з домішками заліза , які при контакті з повітрям утворюють осад ;

Сатанинське і Гусятинське місце видобутку відрізняються від лікувальної Нафтусі трускавецького місце видобутку тим, що їх органічні складові вугільного походження вугільного походження;

Ундоровське місце видобутку (Уляновська область , Росія ) відрізняються від лікувальної Нафтусі трускавецького місце видобутку органічними речовинами гумусного походження.

Лікувальна Нафтуся трускавецького місце видобутку в своєму складі має органічні речовини нафтового походження в такому збалансованому складі , що її можна прирівняти до складного гомеопатичного препарату , створеного самою природою. А саме органічні речовини нафтового походження визначають лікувальні властивості справжньої Нафтусі і дають їй перевагу перед іншими водами.

Лікувальна Нафтуся трускавецького місце видобутку аналогів в світі не має!
Мінеральні джерела Трускавця
Джерело № 1 «Марія»

Хлоридно- сульфатно- натрієва вода Марія. Загальна мінералізація 4-5 г / л , знижує секрецію шлунка , стимулює моторну функцію кишечника , підсилює жовчоутворення і жовчовиділення , сприяє розрідженню слизу і його евакуації зі шлунка , зменшує запальні процеси в травному тракті.
Рекомендується вживати за призначенням лікаря при захворюваннях цукровим діабетом , панкреатитах , сечогінних каналів , печінки і ін .

Джерело № 2 «Софія»

Мінеральна хлоридно -сульфатно- натрієва вода Софія . Загальна мінералізація 8-9 г / л. З успіхом використовується при лікуванні захворювань органів травлення. Стимулює шлункову секрецію , має жовчогінну дію , нормалізує моторну функцію шлунка і кишечника.

Рекомендується вживати за призначенням лікаря при захворюваннях шлунка , кишечника і дванадцятипалої кишки (хронічні панкреатити , хронічні коліти , хронічні гастрити , виразкова хвороба).

Джерело № 3 « Броніслава »

Хлоридно- натрієва вода. Загальна мінералізація 10-15 г / л. Використовується для полоскання носоглотки та лікуванні верхніх дихальних шляхів при хронічних тонзилітах , ринітах парадонтит і т. д.

Трускавецьким джерелам № 1,2,3 за своїм хімічним складом і лікувальними властивостями відповідають поклади мінеральних вод курортів Вісбадена ( Німеччина ) Карлових Вар ( Чехія) , П'ятигорськ і Кисловодськ ( Росія ) , Друскіненська ( Литва ) , " Моршин " , "Любінь Великий" (Львівська область) , "Березовський мінеральні води " (Харківська область) , а також Миргорода ( Полтавська область) , Бердянський (Запорізька обл.) , : Ці джерела мають аналогічні лікувальні властивості і схожим складом води .

Мінеральні джерела Трускавця
Джерело № 4 "Юзя"

Слабомінералізована вода з легким запахом сірководню. Органічні речовини , в її складі , підсилюють лікувальну дію на організм людини. А завдяки вмісту речовин гліцеринового походження благодатно діє на шкіру , надає їй здоровий вигляд і еластичність.
Джерело № 7 « Фердинант » - застосовується для лікувальних ванн з хлоридно - натрієвої або гідросульфідно -хлоридно- натрієвої ропою .
Джерело « Едварг » - застосовується для лікувальних ванн з хлоридно -сульфатною розсолом.
Джерело « Катерина» - застосовується для лікувальних ванн з незначним вмістом сірководневої або натрієво- магнієвої ропи .
Джерело « 5 -РГ » - використовується для промивання кишечника.
Джерела № 6 « Едуард » , № 8 «Анна» , № 9 « Еммануїл » - використовуються для приготування мінеральних ванн сприяють ефективному лікуванню остеохондрозів , артритів , артрозів і міозитів .

Сіль «Барбара»

Трускавецьке єдине в Україні місце видобутку - застосовується при дуоденальних зондування , промиванні кишечника і як проносний засіб. Природні лікувальні властивості солі «Барбара » значною мірою покращують захисні властивості організму , покращує імунітет .

лікувальний озокерит

Озокерит - це дуже рідкісна гірська порода , але за запасами , видобутку, обробки та якістю озокериту Україна займає світову першість. Основні його поклади знаходяться в 7 км . Від Трускавця в Борислав .

Зовні озокерит нагадує бджолиний віск , а за кольором в природі буває від жовтого до зеленувато -коричневого відтінків. Складається з суміші твердих вуглеводів , нафтового походження , має високу теплоємність .

У науковій літературі озокерит називають гірським , земним , мінеральним воском. Видобуток земного воску почалося в кінці XVIII століття поруч з ропою ( нафтою) . Вперше земний віск був названий озокеритом в 1850 році австрійським мінералогом Глюкер (від грецького " озо " - пахнути і " херос " - віск).

У різний час озокерит використовували для виготовлення свічок , виробленні шкіри , медицині (для лікування сплетінь , травм і ран) .

Більш повною мірою для лікування озокерит використовується в Східниці , це лікування ефективніше , простіше і вигідніше ніж лікування грязями. На практиці використовують препарати на основі озокериту і інших нафтопродуктів ( парафіну , вазеліну) - озокерафін , озокералін , озопарафін , серветка озокерафінові , медичний озокерит. Було відзначено , що терапевтична дія "Нафтусі" значно посилюється навіть при одноразовому застосуванні аплікацій з озокериту . Таким чином , комплекс цінних біологічних і фізико- хімічних особливостей озокериту робить його незамінним у зв'язку з чим попит на нього постійно зростає.Зауваження до Мінеральні джерела Трускавця:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+