Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії
Правила користування mandrivnuk.info
1. Загальні положення Угоди користувача
1.1. У цьому документі застосовуються такі терміни та визначення:
а) Платформа - програмно-апаратні засоби, інтегровані з Сайтом Адміністрації mandrivnuk.info ;
б) Користувач - дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цієї Угоди у власному інтересі або виступає від імені та в інтересах представленого ним юридичної особи.
в) Сайт Адміністрації / Сайт - інтернет-сайти, розміщені в доменіmandrivnuk.info і його піддоменах.
г) Сервіс - комплекс послуг і ліцензія, що надаються Користувачу з використанням Платформи mandrivnuk.info.
д) Угода - справжнє угоду з усіма доповненнями та змінами.

1.2. Використання вами Сервісу будь-яким способом і в будь-якій формі в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:перегляд розміщених на Сайті матеріалів;реєстрація та / або авторизація на Сайті,розміщення або вiдтворення на Сайті будь-яких матеріалів, включаючи але не обмежуючись такими як: тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відео-файли, відомості та / або інша інформація,створює договір на умовах цієї Угоди.

1.3. Скориставшись будь-який з зазначених вище можливостей щодо використання Сервісу mandrivnuk.info ви підтверджуєте, що:
а) Ознайомилися з умовами цієї Угоди в повному обсязі до початку використання Сервісу mandrivnuk.info.
б)Пприймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з вашого боку і зобов'язуєтесь їх дотримуватись або припинити використання Сервісу mandrivnuk.info. Якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання Сервісу mandrivnuk.info
.в) Угода (у тому числі будь-яка з його частин) може бути змінена Адміністрацією без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті Адміністрації чи доведення до відома Користувача в іншій зручній формі, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.
г) Актуальна редакція правил завжди знаходиться за адресою http://mandrivnuk.info/pravulazamovlenjputivoktruskaveckarpatushodnica.html

2. Загальні умови користування Сервісом
2.1. Використання функціональних можливостей Сервісу допускається тільки після проходження Користувачем реєстрації http://mandrivnuk.info/?do=register та авторизації на Сайті відповідно до встановленої Адміністрацією процедурою.

2.2. Технічні, організаційні та комерційні умови використання Сервісу, в тому числі його функціональних можливостей доводяться до відома користувачів шляхом окремого розміщення на Сайті або шляхом нотифікації користувачів.

2.3. Вибрані Користувачем логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу Користувача на Сайт. Користувач не має права передавати свої логін та пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно обираючи спосіб їх зберігання

3. Ліцензія на використання Сайту і допустима використання Сервісу
3.1. Адміністрація надає зареєстрованому і / або авторизованому Користувачеві право безоплатного функціонального використання Платформи і Сайту Адміністрації на умовах непередаваної ліцензії в межах функціональних можливостей Сервісу.

3.2. Адміністрація має право встановлювати ліміти за обсягом та складом розміщуються Користувачем інформаційних матеріалів, а також вводити інші технічні обмеження використання Платформи та (або) Сайту Адміністрації, які час від часу будуть доводитися до відома користувачів у формі та у спосіб за вибором Адміністрації.

3.3. Використання Платформи та (або) Сайту Адміністрації іншими способами суворо заборонені.

4. Копіювання матеріалів з сайту
4,1 Всі назви, логотипи і всі пов'язані з цим продуктом служби імен, дизайн знаків і гасла, які використовуються на даному сайті, є товарними знаками або знаками обслуговування їх власників. Всі права визнані.

4,2 Текстові та графічні матеріали подані на сайті не є вільнорозповсюджуваними. Кожен матеріал при будь-якому копіюванні має містити посилання (для сайтів - активне гіперпосилання) на "Джерело: Мандрівник Мандруємо Україною". Посилання має вести на головну сторінку сайту. Матеріали охороняються відповідно до законодавства України.

4,3 Відповідальність за дотримання авторських прав при використанні матеріалів сайту покладається на користувача, котрий копіює.

5 Гарантії Користувача Приймаючи умови цієї Угоди, ви підтверджуєте та гарантуєте, що:
5.1. Ви володієте всіма необхідними правами і повноваженнями для укладення Договору на використання Сервісу та його виконання;

5.2. Використання Сервісу здійснюватиметься вами виключно для цілей, дозволених цією Угодою з дотриманням його положень, а одно вимог застосовного права і загальноприйнятої практики;

5.3. Ви не будете вчиняти будь-яких дій, які вступають в протиріччя або перешкоджають наданню Сервісу або роботі відповідного обладнання, мереж, або програмного забезпечення, за допомогою яких надається Сервіс;

5.4. Використання вами Сервісу для конкретних цілей не порушує майнових та / або особистих немайнових прав третіх осіб, а одно заборон і обмежень, встановлених застосовним правом, включаючи без обмеження: авторські та суміжні права, права на товарні знаки, знаки обслуговування і найменування місць походження товарів, права на промислові зразки, права на використання зображень людей, надані вами матеріали не містить інформації та / або образів, що ображають честь, гідність та ділову репутацію осіб, що пропагують насильство, порнографію, наркотики, расову чи національну ворожнечу, і вами отримані всі необхідні дозволи від уповноважених осіб у зв'язку з використанням таких матеріалів.

6. Ліцензія на використання користувальницьких матеріалів
6.1. Приймаючи умови цієї Угоди, ви безоплатно надаєте Адміністрації право використання (дозвіл на використання) матеріалів, який ви додаєте (розміщуєте або транслюєте) на Сайт Адміністрації.

6.2. Зазначені право та / або дозвіл на використання матеріалів надаються Адміністрації одночасно з додаванням вами таких матеріалів на Сайт Адміністрації на весь термін дії виключних прав на об'єкти інтелектуальної власності або захисту немайнових прав на указанине матеріали для використання на території всіх країн світу.

7. Обмеження
Погоджуючись з умовами цієї Угоди, ви розумієте і визнаєте, що:
7.1. До відносин сторін з надання Сервісу на безоплатній основі не підлягають застосуванню положення законодавства про захист прав споживачів

7.2. Сервіс надається на умовах «як є», у зв'язку з чим вам не представляються небудь гарантії, що Сервіс буде відповідати вашим вимогам; послуги будуть надаватися безперервно, швидко, надійно і без помилок; результати, які можуть бути отримані з використанням Сервісу, будуть точними і надійними; якість якого продукту, послуги, інформації і користувальницьких матеріалів, отриманих з використанням Сервісу, буде відповідати вашим очікуванням; всі помилки в програмному забезпеченні Сервісу будуть виправлені.

7.3. Всю відповідальність за зміст матеріалів та відповідність його вимогам застосовного права несе особа, яка створила дані матеріали та / або додати його на Сайт Адміністрації.

7.4. Адміністрація ніяк не пов'язана з матеріалами, наданими та / або розміщеними (у тому числі транслюються) Користувачами на Сайті, і не здійснює перевірку змісту, автентичності та безпеки цих матеріалів або їх компонентів, а так само їх відповідності вимогам застосовного права, та наявності у користувачів необхідного обсягу прав ють застосовне право, права та / або інтереси третіх осіб.

7.5. У разі виявлення порушення ваших прав та / або інтересів у зв'язку з наданням Сервісу, в тому числі незаконних розміщенням матеріалів іншим Користувачем, вам слід повідомити про це Адміністрації. Для цього вам необхідно направити Адміністрації письмове повідомлення з докладним викладом обставин порушення і гіпертекстової посиланням на сторінку Сайту, що містить матеріали, якими порушуються ваші права і / або інтереси.

7.6. Адміністрація залишає за собою право видалити будь-які матеріали з Сайту або тимчасово обмежити доступ до них в односторонньому порядку без пояснення причин.

7.7. У разі багаторазового або грубого порушення умов цієї Угоди та / або вимог законодавства, Адміністрація залишає за собою право заблокувати ваш обліковий запис (акаунт) цілком, видалити його або іншим чином обмежити (припинити) надання Сервісу.

7.8. У разі залучення Адміністрації до відповідальності або накладення на неї стягнення у зв'язку з допущеними вами порушеннями прав та / або інтересів третіх осіб, а одно встановлених законодавством заборон або обмежень, ви зобов'язані в повному обсязі відшкодувати збитки Адміністрації.

7.9. Адміністрація не несе відповідальності за використання ким би то не було загальнодоступних персональних даних користувачів.

8. Сповіщення
8.1. Ви погоджуєтеся отримувати від Адміністрації на вказаний у вашому профілі на Сайті електронну адресу інформаційні електронні повідомлення (далі - «нотіфікатори») про важливі події, що відбуваються в рамках Сайту або у зв'язку з ним.

8.2. Адміністрація має право використовувати нотіфікатори для інформування Користувача про можливості Платформи та (або) Сайту Адміністрації та / або про зміну в розміщених на них інформаційних ресурсах.

9. Умови використання персональних даних
9.1. Приєднуючись до умов цієї Угоди, ви даєте даний письмову згоду на автоматизовану обробку наданих персональних даних з метою укладання договору на умовах цієї Угоди, а також його подальшого виконання.

9.2. У випадках, що допускаються функціональними можливостями Сервісу, ви самостійно визначаєте ступінь доступності своїх персональних даних іншим користувачам Інтернету.

9.3. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що у разі розміщення вами своїх персональних даних з використанням Сервісу способом, що надають можливість їх отримання користувачами Інтернет, ваші персональні дані вважаються загальнодоступними. Ви усвідомлюєте також, що ваші персональні дані вважаються загальнодоступними у випадках, коли на них відповідно до федеральних законів не поширюється вимога дотримання конфіденційності.

10. Інші умови
10.1. Зареєстрований Користувач самостійно визначає умови і порядок використання створеного ним аккаунта (профілю), які проте ні за яких умов не можуть суперечити цій Угоді.

10.2. Застосовне право. Ця Угода, порядок його укладення і виконання, а також питання, не врегульовані цією Угодою, регулюється чинним законодавством.

9.3. Арбітраж. Усі суперечки щодо Угоди або у зв'язку з ним підлягають розгляду в суді за місцем знаходження Адміністрації відповідно до чинного процесуальним правом

9.4. Зміни. Ця Угода може бути змінено або припинено Адміністрацією в односторонньому порядку без попереднього повідомлення Користувача і без виплати будь-якої компенсації у зв'язку з цим.


Редакція від «29» липня 2013 р.
    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+