Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії
  (Відгуків:0)
Музей Михайла Біласа Трускавець

Відкрито художній музей митця світової слави Михайла Біласа, чиє ім'я відоме на усіх континентах і записане у понад 100 виданнях та публікаціях різними мовами світу в 1992 році в самому центрі Трускавця.


  (Відгуків:0)
Єпархіальний музей Трускавець

Єпархіальний музей в м. Трускавець був створений 11 жовтня 1998 року. Одним із засновників музею був доктор Роман Смик, племінник письменника Богдана Лепкого.[/b]


  (Відгуків:0)
Будинок вчених Львів
Будинок вчених Львів Споруда Львівського Будинку вчених побудована у 1897-1898 рр. за проектом віденської архітектурної спілки «Герман Гельмер і Фердинанд Фельхнер» для клубу конезаводчиків.
З 1918 року приміщення використовувалося як шляхетське казино, під час Другої Світової війни тут було переселення молоді на каторжні роботи у Німеччину, а у 1948 р. на базі даного приміщення створено Будинок вчених.
Система приміщення Будинку вчених відповідає функціональному призначенню споруди: нарядні вестибюлі та сходи з різьбленим псевдо бароковим орнаментом, просторі, нестандартних криволінійних форм кімнати, інтер’єри яких зберігають характерні елементи декору (каміни, декоративна оббивка стін, світильники, ручки дверей тощо).


  (Відгуків:0)
Бригідки
Бригідки — найстаріша діюча в'язниця у Львові . Розташована на вулиці Городоцькій, 24 в будівлі, перебудованій зі старовинного римсько-католицького монастиря жіночого ордена Святої Бригіди. Монастир був побудований у 1614 році за ініціативою і на кошти Анни Фастковської і Ганни Порадовської для дівчат з благородних родин. У дворі був побудований костел-каплиця Святого Апостола Петра з вівтарем у стилі бароко. У трохи зміненому вигляді будівля костелу існує донині.


  (Відгуків:0)
Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника
Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника.національна бібліотека України у Львові, науково-дослідний інститут Відділення історії, філософії та права НАН України.

    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+