Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії
  (Відгуків:0)
Казантипська русалка

На східному схилі Казантипу, з боку Татарської бухти є невелика безіменна бухта з химерними силуетами нависають кам'яних брил над темними очницями гротів. А на березі бухти стоять недалеко один від одного два могильні хрести. За свідченнями очевидців з місцевих жителів, тут покінчили життя самогубством, кинувшись зі скелі, кілька людей у віці від 20 до 40 років - без видимих причин, не залишивши передсмертних записок.

На цей рахунок є декілька версій. Володіючи сучасними знаннями про геопатогенних зонах і так званих «безнадійних місцях», можна висунути гіпотезу про те, що дана ділянка Казантипу є саме такою зоною. Але для остаточних висновків необхідні глибокі дослідження фахівців з біолокації.

За іншою версією, дана аномальна зона є місцем перетину (дотику) нашого матеріального світу зі світом тонких енергій. Підтвердженням цієї гіпотези може служити історія, яка сталася влітку 1998 року з капітаном Щолкінської ДАІ під час рибалки в цій бухточці. Хто знає, може бути, саме в цій історії - ключ до розгадки таємничого суїциду і інших незвичайних явищ, зафіксованих у районі Казантипу.

Отже, в один з серпневих днів Василь вирушив на рибну ловлю і, зручно розташувавшись на кам'яному стрімчаку своєї улюбленої бухти, закинув вудки. Бичок клював чудово. Задоволений вдалою рибалкою, смакуючи аромат недільної юшки, Василь почав накивати п'ятами і в цей момент раптом побачив прямо перед собою, на відстані 30-40 метрів, що виходить з води оголену жінку років тридцяти. Все тіло її було зовсім білим, а величезні блакитні очі на дивно красивому обличчі не моргаючи дивилися на нього. Вона не йшла, а як би парила над поверхнею моря, і руки її були витягнуті вперед. Василь осінив себе хресним знаменням, але жіночий привид з чорними, нижче пояса волоссям не тільки не зник, а підняв руки і ласкавим голосом промовив: «Васю, йди до мене, у мене тут добре!»

Руки, ноги і все тіло перестало підкорятися господареві, і він зрозумів, що прийшла його смерть.

Коли залишалося вже кілька метрів до обійми з незнайомкою, у Василя наче раптом щось усередині вибухнуло і вирвалося назовні. Це були відомі словосполучення, які виголошують в критичних ситуаціях: «Та йди ти на ...» і так далі.

І сталося чудо - таємнича незнайомка різко розвернулася і так само повільно і плавно повернулася в морську безодню. Як тільки вона сховалася під хвилями, свідомість знову повернулося до Василя. Тіло, руки і ноги знайшли чутливість. Як добіг додому, Василь не пам'ятає, але, лише опинившись в рідній квартирі, він згадав про кинутих на березі вудках і своєму улов.


  (Відгуків:0)
Синє диво Казантипу

Синє диво Казантипу

Однією з головних особливостей Казантипського півострова і прилеглих до нього населених пунктів (с. Мисове, г.Щелкіно), пансіонатів і баз відпочинку, розташованих в бухти Татарської, за висновком фахівців, є його невичерпні рекреаційні можливості. Саме цим пояснюється нездоланна тяга до нього мешканців великих міст Росії, Білорусії, України, обтяжених екологічними проблемами і особливо страждають хворобами опорно-рухового апарату.

У тиху сонячну погоду прибережні води казантипський бухточек вражають своєю чистотою та прозорістю. Зі скелястого берега можна годинами спостерігати, наче в акваріумі, за мешканцями підводного царства.

Але буває достатньо невеликого хвилювання, щоб в деяких бухтах зазвичай прозора, немов гірський кришталь, вода набувала злегка блакитний відтінок. І саме в такі моменти хвилі наповнюють чашу Татарської бухти цілющими фракціями блакитної глини, що залягає в надрах Казантипу. У народі цю чудодійну глину називають кілом.
Синє диво Казантипу


  (Відгуків:0)
Мис Казантип

Мис Казантип розташований на березі Азовського моря в північно-східній частині Криму. Пам'ятник природи, державний заповідник, заснований 1998 році в межах мису Казантип.
У перекладі з тюркського означає «дно казана». Усе узбережжя мису сильно порізане і нагадує величезну шестерні з улоговиною по середині або величезний казан. Химерні контури берега, хаотичне нагромадження брил, окремі фігури фантастичних форм, що утворилися в результаті вивітрювання і руйнування вапняних порід, дають волю уяві. Фігурки людей, доісторичних тварин, фантастичні замки, обриси яких змінюються залежно від освітлення та пори року.
Мис є північним краєм півострова, що розділяє Казантипський та Арабатська затоки. Практично весь мис покритий степами, обриваються до моря вапняковими скелями. На сході мису - залишки античного поселення III-II століть до н. е.. На мисі розташований Казантипський маяк.
Завдяки повній відсутності прісної води мис залишився недоторканим цивілізацією. Заповідник на мисі Казантип зачаровує своїми напівпустельні ландшафти. У сухих степах зберігається багатющий світ комах і дрібних звірів. 58 видів рослин і тварин занесені до Червоної Книги. Але головне, що охороняється в заповіднику, маткові (генетично цінні) общини азовської риби: бичка, осетра, кефалі та інших видів.
Поруч з мисом знаходиться місто Щолкіно - місто будівельників Кримської атомної електростанції.
У 1995-1999 в районі мису Казантип проходив міжнародний фестиваль електронної музики Каzантіп. Надалі фестиваль проводився в інших місцях Криму (у 2000 - під Судаком, з 2001 - поблизу Євпаторії).

    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+