Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії
  (Відгуків:0)
Арабатська стрілка

Арабатська стрілка коса - вузька і довга коса йде від села Кам'янське на північ, відокремлюючи від Азовського моря його мілководна затока Сиваш, складається в основному з черепашкового матеріалу, який за тисячі років став золотим піском. Довжина коси більше 100 км, ширина від 270 м до 8 км.

На півночі Арабатська стрілка відділяється від материка вузькою Генічеською протокою. На косі розташовані руїни турецької фортеці Арабат в перекладі з тюркського (передове зміцнення). За косі прокладена шосейна дорога, дуже популярна у вело та авто туристів.

Арабатська стрілка є місцем відпочинку. Вода, що прогріваються влітку на мілководдях Азовського моря до 29 ° C, і повітря, насичене іонами брому і йоду стає цілющим.

У береговому обриві безліч штолень Акмонайського каменоломень, в яких проводять змагання по підземному орієнтуванню. Так само на косі знаходяться соляні копальні.

Популярністю у туристів користується нещодавно створена страусина ферма. Тут ви можете не тільки помилуватися екзотичними птахами, але й скуштувати страви з страусиного м'яса, в затишному ресторанчику.

    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+