Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії
  (Відгуків:0)
Музей природи кримського заповідника Алушта

При управлінні Кримського державного природного заповідника в місті Алушта створено Музей природи і дендрозоопарк з вольєрне утримання тварин.


  (Відгуків:0)
Алуштинський Історико-краєзнавчий музей Алушта

Алуштинський Історико-краєзнавчий музей Алушта
У 1966 р. в будівлі Алуштинського міськкому партії відкрився громадський історико-революційний музей, на основі колекцій якого в 1971 р. була створена експозиція Алуштинського краєзнавчого музею, відділу Кримського краєзнавчого музею.


  (Відгуків:0)
Кемпінг «Загублений світ» Алушта

Кемпінг розташований в мальовничому ущелині біля траси Алушта - Ялта, у гори Кастель (436 м). Гірський ліс, п'янкий повітря.


  (Відгуків:0)
Храм в ім'я всіх Кримських святих і Феодора Стратилата Алушта

Храм в ім'я всіх святих і Феодора Стратилата побудований в готичному стилі за ініціативою графа Воронцова і проектом одеського архітектора Г. Торічеллі. Освячено храм 30 листопада 1842 протоієреєм ялтинської церкви Сорокіним з благочинним священиком Накропіним.


  (Відгуків:0)
Меморіальний комплекс «Пам'яті загиблих на водах» Алушта

У селі Малореченське (Велика Алушта, Автономна Республіка Крим) створено Меморіальний комплекс «Пам'яті загиблих на водах», що включає в себе церква Св. Миколи Мірлікійського та Музей катастроф на водах.
Меморіал є даниною пам'яті морякам, рибалкам і мандрівникам, які стали жертвою водної стихії.


  (Відгуків:1)
Алуштинський акваріум Алушта
Алуштінскій акваріум відкритий в 2003 році. У той час відвідувачам були представлені мешканці Чорного і Азовського морів у єдиному залі музею.

У 2005 році відкрито ще три зали. Два з яких вражають своєю різноманітністю, відкриваючи прісноводний світ всієї планети. У четвертому залі зібрана дивовижна колекція риб Червоного моря та Індо-Тихоокеанського басейну.

Усього до 2007 року в музеї зібрано понад 250-ти представників підводного царства нашої планети. Тут можна побачити морських: корову, зірку, їжака, коника, кота; Мечохвости; рибу-прилипало; мурен та інших підводних мешканців.


  (Відгуків:0)
Аквапарк Мигдалевий гай Алушта / Аквапарк Миндальная роща

Алуштинський аквапарк - перша черга грандіозного оздоровчого комплексу "Мигдальний гай", одного з найдорожчих інвестиційних проектів Росії в Криму. Був побудований до сезону 2004р.
В інженерно-архітектурному плані ця монолітна конструкція із залізобетону відрізняється особливою сейсмостійкості і чудово вписана у природне середовище.
Атракціони:
Хвильовий басейн
Атракціон «Пітон»
Атракціон «Гюрза»
Ігровий розважальний басейн
Атракціон «Боа»
Атракціон «Анаконда»
Дитячий басейн
VIP-зона
Загальна місткість 600 місць (лежаки).
На кожні два лежака столик і сонцезахисний парасольку.
Аквапарк Мигдалевий гай Алушта / Аквапарк Миндальная роща


  (Відгуків:0)
Алушта

Алушта - місто в Криму, відомий курорт.

Розташована в самій великій долині Криму, через яку протікають не великі річки Улу-Узень і Демерджі. Від холодних північних вітрів Алушту прикривають гори, але через перевали Ангарський і Кебітський холодні маси повітря все-таки проникають в долину, тому зима тут холодно ніж у Ялті, зате влітку немає виснажує, спеки. Тепле море, мелкогалечние пляжі, прозора вода, роблять курорт привабливим.

Алушта - це спотворена форма оригінальному грецької назви Алустон, що перекладається як «невмиваний».

Найдавнішими відомими мешканцями долини були таври, археологами виявлені залишки поселень з оборонними спорудами та поховальні кам'яні ящики.
Алушта

    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+