Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії
  (Відгуків:0)
Дача і бухта Чехова  Гурзуф

Дача і бухта Чехова Гурзуф Всього п'ятнадцять хвилин спокійного розміреного кроку до узбережжя Гурзуфа по вузькій стежинці уздовж урвища - і ви в чеховської резиденції. Там, де видатний письменник ХХ століття поставив крапку у своїй повісті «Три сестри». Там, де була створена незабутня «Дама з собачкою» і знаменитий на весь світ «Вишневий сад».


  (Відгуків:0)
Балаклава "Об'єкт 100" Військова база часів холодної війни

Балаклава "Об'єкт 100" Військова база часів холодної війни В околицях Балаклави знаходиться безліч унікальних військових споруд, побудованих в період Холодної війни. Одним з яких є ракетний комплекс «Об'єкт 100», який контролював значну частину акваторії Чорного моря.


  (Відгуків:0)
Урочище Сотера

Сотера (укр. Сотера, крим. Sotera, Сотера) - балка на Південному березі Криму в 18 км на схід від Алушти. Відома тим, що в ній знаходиться пам'ятник природи «Кам'яні гриби»


  (Відгуків:0)
Музей природи кримського заповідника Алушта

При управлінні Кримського державного природного заповідника в місті Алушта створено Музей природи і дендрозоопарк з вольєрне утримання тварин.


  (Відгуків:0)
Алуштинський Історико-краєзнавчий музей Алушта

Алуштинський Історико-краєзнавчий музей Алушта
У 1966 р. в будівлі Алуштинського міськкому партії відкрився громадський історико-революційний музей, на основі колекцій якого в 1971 р. була створена експозиція Алуштинського краєзнавчого музею, відділу Кримського краєзнавчого музею.


  (Відгуків:0)
Кемпінг «Загублений світ» Алушта

Кемпінг розташований в мальовничому ущелині біля траси Алушта - Ялта, у гори Кастель (436 м). Гірський ліс, п'янкий повітря.


  (Відгуків:0)
Храм в ім'я всіх Кримських святих і Феодора Стратилата Алушта

Храм в ім'я всіх святих і Феодора Стратилата побудований в готичному стилі за ініціативою графа Воронцова і проектом одеського архітектора Г. Торічеллі. Освячено храм 30 листопада 1842 протоієреєм ялтинської церкви Сорокіним з благочинним священиком Накропіним.


  (Відгуків:0)
Меморіальний комплекс «Пам'яті загиблих на водах» Алушта

У селі Малореченське (Велика Алушта, Автономна Республіка Крим) створено Меморіальний комплекс «Пам'яті загиблих на водах», що включає в себе церква Св. Миколи Мірлікійського та Музей катастроф на водах.
Меморіал є даниною пам'яті морякам, рибалкам і мандрівникам, які стали жертвою водної стихії.


  (Відгуків:1)
Алуштинський акваріум Алушта
Алуштінскій акваріум відкритий в 2003 році. У той час відвідувачам були представлені мешканці Чорного і Азовського морів у єдиному залі музею.

У 2005 році відкрито ще три зали. Два з яких вражають своєю різноманітністю, відкриваючи прісноводний світ всієї планети. У четвертому залі зібрана дивовижна колекція риб Червоного моря та Індо-Тихоокеанського басейну.

Усього до 2007 року в музеї зібрано понад 250-ти представників підводного царства нашої планети. Тут можна побачити морських: корову, зірку, їжака, коника, кота; Мечохвости; рибу-прилипало; мурен та інших підводних мешканців.


  (Відгуків:0)
Аквапарк Мигдалевий гай Алушта / Аквапарк Миндальная роща

Алуштинський аквапарк - перша черга грандіозного оздоровчого комплексу "Мигдальний гай", одного з найдорожчих інвестиційних проектів Росії в Криму. Був побудований до сезону 2004р.
В інженерно-архітектурному плані ця монолітна конструкція із залізобетону відрізняється особливою сейсмостійкості і чудово вписана у природне середовище.
Атракціони:
Хвильовий басейн
Атракціон «Пітон»
Атракціон «Гюрза»
Ігровий розважальний басейн
Атракціон «Боа»
Атракціон «Анаконда»
Дитячий басейн
VIP-зона
Загальна місткість 600 місць (лежаки).
На кожні два лежака столик і сонцезахисний парасольку.
Аквапарк Мигдалевий гай Алушта / Аквапарк Миндальная роща


  (Відгуків:0)
Алушта

Алушта - місто в Криму, відомий курорт.

Розташована в самій великій долині Криму, через яку протікають не великі річки Улу-Узень і Демерджі. Від холодних північних вітрів Алушту прикривають гори, але через перевали Ангарський і Кебітський холодні маси повітря все-таки проникають в долину, тому зима тут холодно ніж у Ялті, зате влітку немає виснажує, спеки. Тепле море, мелкогалечние пляжі, прозора вода, роблять курорт привабливим.

Алушта - це спотворена форма оригінальному грецької назви Алустон, що перекладається як «невмиваний».

Найдавнішими відомими мешканцями долини були таври, археологами виявлені залишки поселень з оборонними спорудами та поховальні кам'яні ящики.
Алушта


  (Відгуків:0)
Пляжі Алупки

Пляжі Алупки представляють собою вузьку смугу великої гальки, красива природа, м'який клімат і цілюще повітря. Інфраструктура пляжів розвинена - роздягальні, душові, прокат лежаків, парасольок тощо, бари, водні розваги.

Міський пляж - перший по березі Чорного моря в Алупці. Берег дрібно-гальковий штучний пляж з пірса і хвилерізами. Знаходиться прямо під Воронцовським парком.

Далі розташований пляж «Дитячі купальні» - невелика мальовнича бухта з дрібною галькою, обтесаний прибоєм. Є зручності і решітчаста навіс. Тут знімали одну зі сцен комедії "Небесні ластівки".

Наступний пляж - «Лазурний берег» із смарагдовою морською водою неподалік від автостанції. Є під'їзд на машині з платної стоянкою. Далі в бік заходу - улюблене місце нудистів.

За ним у бухті Зелений мис, природний пляж «Чорний Горб» - галька, а по лінії прибою пісок. Скеля майже вертикальна, висотою приблизно з 10-поверховий будинок.

    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+