Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Музей природи кримського заповідника Алушта  


Музей природи кримського заповідника Алушта

При управлінні Кримського державного природного заповідника в місті Алушта створено Музей природи і дендрозоопарк з вольєрне утримання тварин.
У музеї заповідника зібрано близько 1600 експонатів, що розповідають про рослинний і тваринний світ заповідника, його історії, природі гірського Криму.
На території самого заповідника для організованого відвідування обладнані рекреаційні ділянки і три еколого-освітніх маршруту.
Під час Великої Вітчизняної війни заповідник постраждав, але після звільнення Криму в 1944 році заповідник почав відновлюватися.
Тепер Кримське державне заповідно-мисливське господарство займає 44 175 га, з яких 34 563 га відносяться до основної гірничо-лісовій частині, а решта 9612 га до філії «Лебедині острови».
У заповіднику росте понад 1200 видів рослин, половина з яких кримські. На території заповідника мешкає більше 200 видів хребетних тварин, з них 30 видів занесено до Європейського червоного списку, 52 види до Червоної книги України
Безхребетних тварин нараховується понад 8000 видів. У заповіднику підтримують чисельності диких тварин на оптимальному рівні, що забезпечує екологічну рівновагу природного середовища ведеться науково-дослідна робота

Розташований музей по вул. Партизанська 42,
Тел. (06560) 5-04-40, 5-50-77

Час роботи:
з 9 до 18 годин,
Вихідний - ПН

Вартість квитка:
музей - 5 грн.
зоопарк - 5 грн.Зауваження до Музей природи кримського заповідника Алушта:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+