Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії

Алуштинський Історико-краєзнавчий музей Алушта  


Алуштинський Історико-краєзнавчий музей Алушта

Алуштинський Історико-краєзнавчий музей Алушта
У 1966 р. в будівлі Алуштинського міськкому партії відкрився громадський історико-революційний музей, на основі колекцій якого в 1971 р. була створена експозиція Алуштинського краєзнавчого музею, відділу Кримського краєзнавчого музею.
Він розташувався в будинку, побудованому близько 1910 - 1912 рр.. Після повної реекспозиції у 1987 р. відкрито відділ "Алушта соціалістична " тепер вже Алуштинського історико-краєзнавчого музею. У його зібранні - археологічні колекції (в тому числі з розкопок середньовічного поселення Партеніт) нумізматичний та етнографічний матеріал, особисті речі учасників громадянської та Великої Вітчизняної воєн, ветеранів партії
Героїв праці, діячів науки і культури, рідкісні та унікальні документи та фотографії з історії міста, свідчення розвитку промисловості і сільського господарства, курортного будівництва в Алуштинській зоні. Всього в музеї понад 4 тис. експонатів.
Експозиція відображає історію Алушти за сім останніх десятиліть. Цікаві матеріали про борців за радянську владу, учасників громадянської війни. Експонати розповідають про розвиток промисловості, сільського господарства, курортному будівництві в передвоєнні роки.
Експозиція знайомить і з післявоєнним розвитком, сьогоднішнім днем Алушти
Тут зібрані зразки продукції промислових підприємств, колгоспів і радгоспів, документи передових колективів і Героїв Соціалістичної Праці. Широко представлені теми "Алушта - курорт" та інтернаціональних зв'язків з порідненими містами Енекоскі (Фінляндія), Капрі (Італія), Кассіс (Франція).
Музей розташований за адресою:
Крим, м. Алушта, вул. Леніна, 8
Тел.: (06560) 3-55-09
Час роботи: з 10-00 до 17-00
Вихідний ВТ
Вартість вхідного квитка:
загальний - 15 грн.
на одну виставку - 8 грн.
дітям знижкаЗауваження до Алуштинський Історико-краєзнавчий музей Алушта:

Добавии Відгук
Ваше імя:   Ваш E-Mail:  


    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+