Головна Реєстрація Добавити Контакти Правила
Україна Санаторії України Готелі України Вілли України Приватний сектор України Визначні пам'ятки України Музеї України
Основні категорії
  (Відгуків:0)
Музей Михайла Біласа Трускавець

Відкрито художній музей митця світової слави Михайла Біласа, чиє ім'я відоме на усіх континентах і записане у понад 100 виданнях та публікаціях різними мовами світу в 1992 році в самому центрі Трускавця.


  (Відгуків:0)
Єпархіальний музей Трускавець

Єпархіальний музей в м. Трускавець був створений 11 жовтня 1998 року. Одним із засновників музею був доктор Роман Смик, племінник письменника Богдана Лепкого.[/b]


  (Відгуків:0)
Будинок вчених Львів
Будинок вчених Львів Споруда Львівського Будинку вчених побудована у 1897-1898 рр. за проектом віденської архітектурної спілки «Герман Гельмер і Фердинанд Фельхнер» для клубу конезаводчиків.
З 1918 року приміщення використовувалося як шляхетське казино, під час Другої Світової війни тут було переселення молоді на каторжні роботи у Німеччину, а у 1948 р. на базі даного приміщення створено Будинок вчених.
Система приміщення Будинку вчених відповідає функціональному призначенню споруди: нарядні вестибюлі та сходи з різьбленим псевдо бароковим орнаментом, просторі, нестандартних криволінійних форм кімнати, інтер’єри яких зберігають характерні елементи декору (каміни, декоративна оббивка стін, світильники, ручки дверей тощо).


  (Відгуків:0)
Бригідки
Бригідки — найстаріша діюча в'язниця у Львові . Розташована на вулиці Городоцькій, 24 в будівлі, перебудованій зі старовинного римсько-католицького монастиря жіночого ордена Святої Бригіди. Монастир був побудований у 1614 році за ініціативою і на кошти Анни Фастковської і Ганни Порадовської для дівчат з благородних родин. У дворі був побудований костел-каплиця Святого Апостола Петра з вівтарем у стилі бароко. У трохи зміненому вигляді будівля костелу існує донині.


  (Відгуків:0)
Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника
Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника.національна бібліотека України у Львові, науково-дослідний інститут Відділення історії, філософії та права НАН України.


  (Відгуків:0)
Царський курган

Величний Царський курган Керч - шедевр світової архітектури - був зведений в IV столітті до н.е. для боспорського царя з династії Спартокидов. Царський курган виявився повністю розграбовані ще в давнину, збереглися тільки залишки дерев'яного саркофага.

Висота насипного пагорба 17 метрів. Похоронна камера (4,39 х 4,35 м) і провідний в неї 36-ти метровий дромос побудовані з місцевого вапняку. Похоронна камера споруджена на подтесанной скелі. У перші століття існував хід від зводу дромоса в похоронну камеру


  (Відгуків:0)
Дача і бухта Чехова  Гурзуф

Дача і бухта Чехова Гурзуф Всього п'ятнадцять хвилин спокійного розміреного кроку до узбережжя Гурзуфа по вузькій стежинці уздовж урвища - і ви в чеховської резиденції. Там, де видатний письменник ХХ століття поставив крапку у своїй повісті «Три сестри». Там, де була створена незабутня «Дама з собачкою» і знаменитий на весь світ «Вишневий сад».


  (Відгуків:0)
Балаклава "Об'єкт 100" Військова база часів холодної війни

Балаклава "Об'єкт 100" Військова база часів холодної війни В околицях Балаклави знаходиться безліч унікальних військових споруд, побудованих в період Холодної війни. Одним з яких є ракетний комплекс «Об'єкт 100», який контролював значну частину акваторії Чорного моря.


  (Відгуків:0)
Об'єкт 825ГТС секретна військова база в м. Балаклаві (України)

Об'єкт 825ГТС секретна військова база в м. Балаклаві (України) Об'єкт 825 ГТС (або К-825) - підземна база підводних човнів в Балаклаві, секретний військовий об'єкт часів холодної війни, розташований у Балаклавській бухті.


  (Відгуків:0)
Бакота (Хмельницька обл.,Кам’янець-Подільський р-н.)

Бакота древня столиця Пониззя або "Руси дальной", як називалася в XIII-XIV ст. територiя мiж Днiстром та Пiвденним Бугом. Навiть саму назву поселення деякi дослiдники вбачають у молдаво-румунському словi "баката" ("боката"), що означає — кусень, шматок. Однак подiльський дослiдник I.С. Винокур висуває бiльш вiрогiдне твердження, вказуючи, що "лiнгвiстичний аналiз найменування "Бакота" дає можливiсть вважати, що в перекладi з давньоруської мови ця назва означає — бажане, чудове мiсце (корiнь слова "кот", "кота" i пiдсилююча приставка "ба")".(Цікава етимологія від Блекі: Ба! Кота! — спрямований до бабусі вигук розпещеної дитини, яка негайно потребує сові нявкучу живу іграшку).


  (Відгуків:0)
Урочище Сотера

Сотера (укр. Сотера, крим. Sotera, Сотера) - балка на Південному березі Криму в 18 км на схід від Алушти. Відома тим, що в ній знаходиться пам'ятник природи «Кам'яні гриби»


  (Відгуків:0)
Мис Опук

Мис Опук (крымскотат. Opuk, Опук) мис, розташований на Чорноморському узбережжі Керченського півострова.

    Мандрівник Мандруємо Україною © 2009 Powered by Мандрівник
    Правила

    Наші Партнери
google+